x
Garanti ve İade Koşulları

Dymo Türkiye Garanti Koşulları:

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Tüm DYMO Letratag, LabelWriter, LabelManager, CardScan ürünleri iki yıllık garanti kapsamındadır. Bununla birlikte DYMO LabelWriter, LabelManager, CardScan ürününüzü www.dymo.com/register adresinden kaydını yaptırırsanız ek olarak bir yıl garanti hakkı kazanacaksınız.

Tüm Rhino 4200 / 5200 / 6000 / M11 / XTL Endüstriyel etiketleme makineleri bir yıl garanti kapsamındadır. Bununla birlikte DYMO ürününüzün www.dymo.com/register adresinden kaydını yaptırırsanız ek olarak bir yıl garantiye hak kazanırsınız.

Kayıtlı kullanıcı olmakla bunlardan yararlanacaksınız:

  • Teknik destek.
  • Ürününüze uygun garanti şartlarına göre satış sonrası hizmetleri
  • Yazılım güncelleştirmelerinden otomatik olarak haber alma
  • Faydalı yardım ve ipuçları
  • Özel teklifler ve yeni ürün duyuruları
  • Ürün için uzatılmış garanti süresini onaylamak üzere size bir belge gönderilecek
DYMO Türkiye Yardım masası
Ürünlere dair daha fazla yardım için lütfen info@dymoturkiye.com adresine mail atın ya da,
Yardım masamızı arayın : (0212) 232 03 00 (Hafta içi; 09:00 / 18:00 saatleri arası hizmet vermekteyiz)
Ürün İade Koşulları:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.